gim_virselis1

GERBIAMI ŠĖTOS GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS NARIAI IR VISI, KURIE REMIATE IR (AR) NORĖTUMĖTE PAREMTI MŪSŲ GIMNAZIJĄ

2022-02-28

Esame dėkingi už Jūsų skirtą paramą Šėtos gimnazijai. 2021 metais Jūsų parama sudarė –1780,07 Eur. Šiuos pinigus, vykdydami savo įsipareigojimus, skyrėme įsigyjant tarnybinį automobilį DODGE GRAND CARAVAN (valstybinis Nr. JTE 889).

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus Gimnazijos gerovei ir šiemet 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (toliau – GPM) skirti Šėtos gimnazijai. Lėšas planuojame kaupti (kelis metus), kad įsigytume mobiliąją sceną. Tai leistų gerinti Gimnazijos renginių kokybę.

1,2 proc. GPM skyrimas Gimnazijai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite prašymą, tačiau rezultatas bus reikšmingas mokyklai, o Jūsų pajamos nuo to visiškai nepasikeis – nesumažės.

Tad prašytume iki šių metų gegužės 2 d. užpildyti Mokesčių inspekcijos formos FR0512 versiją 04.

FR0512 versijos 04 formą galite rasti ir užpildyti:

  • pasinaudodami elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt;
  • per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google play.

Gimnazijos rekvizitai:
Šėtos gimnazija, įmonės kodas 191020031
Kėdainių g. 1, LT-58131, Šėta. Tel. (8347) 35155, el. paštas: setosgimnazija@setosgimnazija.lt
Bankas AB SEB bankas LT39 7044 0600 0807 3773

Kilus bet kokiems neaiškumams, kreipkitės į savo vaiko klasės vadovą ar Gimnazijos vyriausiąją buhalterę Zitą Dailidėnienę tel. Nr. 864086682, el. paštu: setosgimnazija@setosgimnazija.lt arba skambinkite Valstybinės mokesčių inspekcijos trumpuoju tel. Nr. 1882.

Iš anksto dėkojame visiems, kurie skirsite 1,2 proc. pajamų mokesčio Šėtos gimnazijai ir įsipareigojame, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai bei tikimės Jūsų supratimo, jog pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti ugdymo įstaigai, yra labai svarbus indėlis užtikrinant didesnes mūsų vaikų galimybes ir gerinant ugdymo paslaugų kokybę.

 

Šėtos gimnazijos bendruomenės vardu, direktorius Mindaugas Danilevičius

Bendrinti: