gim_virselis1

GERIAUSIA EVER PAMOKŲ DIENA

Didžiausia Lietuvoje pamoka 9-12 klasių moksleiviams, iš kurios nesinorėjo pabėgti nei vienam III klasės mokiniui, nusprendusiam kovo 20 dieną vykti į Kauno ,,Žalgirio“ areną jau antrus metus iš eilės! Viena diena. Viena vieta. 7 pamokos su įkvepiančiomis asmenybėmis, kurios dalinosi vertingais patarimais, netradiciniais požiūriais ir nevadovėline patirtimi, įkvepiančia įvairiausiems gyvenimo iššūkiams. Tą dieną ir įkvėpiančias istorijas, naujas žinias jie atsimins labai ilgai. Neabejoju, padės apsispręsti, nusiteikti, išdrįsti.

„Mokytojų kambaryje“ –savo darbais ir patirtimi dalinosi švietimo profesorius Matti Merry iš Helsinkio universiteto. Jis didžiąją dalį savo laiko leidžia ruošdamas būsimus  Suomijos mokytojus ir aktyviai dalyvaudamas kelių Suomijos mokyklų veiklose, konsultuoja kitas ES šalis švietimo klausimais. Jį papildė Nacionalinio projekto ,,Mokytojai Lietuvai“ dalyviai, stebėję švietimą Suomijoje ir dabar norintys dalintis suomių patirtimi.

III klasės vadovė Elona Nagevičienė

 

Bendrinti: