gim_virselis1

GIESMIŲ KONKURSAS “GAILESTINGUMUI PAŠAUKTI”

Vasario 5d. mūsų gimnazijos 8 klasių moksleivės: Rūta Jacinaitė, Andrėja Sadauskaitė, Lina Sliesoraitytė, Živilė Kerbelytė, Rūta Urbonavičiūtė ir  Rosita Deikutė dalyvavo tarprajoniniame giesmių konkurse ”Gailestingumui pašaukti”. Giesmių konkursas vyko Jonavos r. Bukonių pagrindinėje mokykloje. Šiame konkurse dalyvavo Kėdainių, Jonavos ir Ukmergės rajonų giesmininkai. Konkurso dalyviai turėjo paruošti bent vieną giesmę apie Dievo gailestingumą. Pasirodė vienuolika kolektyvų, kurie atliko skirtingas giesmes apie gailestingumą. Mūsų gimanazijos mergaitės atliko giesmę “Jo gailestingumas”. Kol laukėme komisijos vertinimo rezultatų visi konkurso dalyviai mokėsi giedoti Gailestingumo metų himno.  Komisijos sprendimu mūsų mergaičių ansamblis buvo įvertintos Grand Prix taure ir padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis.


Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja  Lina Vaicekauskaitė


mmm 327 mmm 328 mmm 333 mmm 336 mmm 337 mmm 342 mmm 344 mmm 345

Bendrinti: