gim_virselis1

GIMIAU AŠ LIETUVOJE

Vasario 15 d. Gimnazijoje kaip ir visoje šalyje minėjome atkurtos Lietuvos 100-mečio sukaktį. 100 – įspūdingas skaičius kaip ir įspūdinga šventė visiems lietuviams. Gimnazijoje šiai žymiai datai paminėti rengiamės jau ankščiau, nes norėjome pasipuošti ir paminėti ne tik Lietuvos, bet ir savo Gimnazijos 100-mečio metų pradžią. Ta proga Gimnazija pasipuošė tautiniais gyvybės medžiais, sukurta Gimnazijos 100-ečio logotipas, išleistas suvenyrinis puodelis. O gražiausia dovana sau ir Lietuvai vasario 15 dieną – atidengtas prie Gimnazijos stendas Lietuvos ir Gimnazijos šimtmečiams pažymėti. Netradicinėje dienoje ,,Gimiau aš Lietuvoje“ mokiniai visi kartu gamino trispalvius žiedus, dalyvavo šventiniuose renginiuose. Pradinukams ir 5-IV kl. mokiniams buvo organizuoti protmūšiai ,,Ką žinai apie Lietuvą, gimtąjį kraštą, gimnaziją“, bendruomenė dalyvavo šventiniame minėjime ir ,,piknike“ prie laužo. Mokinių ir jų tėvelių šaudymo iš pneumatinių šautuvų varžybos, į kurias pakvietė Jaunieji šauliai, vyko net dvi dienas. Varžybose geriausiai sekėsi 5a klasės mokinei Austei ir jos mamai Daivai Gumbelevičienei. Austei taip pat buvo įteiktas asmeninis  prizas kaip taikliausiai varžybų dalyvei – mokinių ir suaugusiųjų grupėse, 8 kl. mokinės Simonos tėčiui Sauliui Ivanovui – asmeninis prizas už paraloninės granatos metimą. Jis surinko daugiausiai taškų, nes buvo taikliausias. Šis žaidimas buvo skirtas laukiantiems savo eilės šaudymo varžybose. Varžybas organizavo Jaunųjų šaulių NVŠ būrelio vadovė, mokytoja Elona Nagevičienė.

Vasario 16 dieną Gimnazija kartu su Šėtos miestelio seniūnija ir kultūros centru sudalyvavo šventinėse mišiose, iškilmingoje vėliavos pakėlimo ceremonijoje. Gimnazijos mokinių pagamintos trispalvės gėlytės, kurias įteikėme miestelio gyventojams, nuspalvino šventę trispalvės spalvomis. Pašventintą vėliavą iškilmingai nešė Jaunieji šauliai ir tautiniais rūbais dėvintys mokiniai. Visi norintys turėjo galimybę vykti ir uždegti žvakeles prie Nepriklausomybės paminklo Mitėniškių kaime.

Matėme, kaip ši graži data suvienijo tautą keliant trispalves visuose Lietuvos ir pasaulio kampeliuose, deginant 100 laužų, kuriant dovanas Lietuvai… Džiaugiamės, kad mūsų Gimnazijos bendruomenė savo kūrybiniais darbeliais, dainomis ir šokiais, žiniomis bei džiaugsmingomis ir pilietiškomis iniciatyvomis paminėjo atkurtos Lietuvos 100-mečio gimtadienį! Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie renginių organizavimo.

 

NŠ organizatorė Gintarė Boreišienė

 

Bendrinti: