Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GIMNAZIJA RENGIASI SUTIKTI SVEČIUS

2019-10-14 1

Spalio 21 dieną, jau kitą pirmadienį, gimnazijoje sutiksime svečius iš Airijos, Vokietijos, Norvegijos ir Ispanijos mokyklų. Atvyksta mūsų projekto „Ateities Erazmus – Europos vertybės ateičiai“ partneriai, su kuriais jau esame susitikę jų mokyklose praėjusiais mokslo metais.

Šiam susitikimui ruošiamasi nuo pat mokslo metų pradžios. Projekto vadovė mokytoja Jurgita Tekunova bendravo su atvykstančiais svečiais, daug dirbo su projekto mokiniais, mokinių tėvais, mokytojais. Ypač kūrybiškai buvo nusiteikusios savo projekto istorijas parašiusios mokinės Eglė Gulbinaitė ir Viktorija Stanišauskaitė. Jų istorijos bus pristatomos visiems atvykstantiems projekto mokiniams, viena iš jų bus iliustruojama ir įgarsinta, kai nuvyksime į Vokietiją pavasarį.

Svečiai gimnazijoje viešės visą savaitę. Numatyta ir suderinta susitikimo programa. Svečių ir mūsų projekto mokinių laukia ekskursijos į Vilnių ir Anykščius, pažintis su gimnazija, Šėta, Kėdainiais. Gimnazijoje mokiniai mokysis teksto iliustravimo meno, pristatys savo mokyklas ir patirtis projekto veiklose.

Daug darbo laukia ir mūsų mokinių tėvų: juk jų namuose gyvens svečiai iš projekto partnerių mokyklų.

Laukime svečių, būkime atidūs ir draugiški. Turime svečius priimti svetingai ir nuoširdžiai.

 

Nuotraukose:

Svečių belaukiant: projekto vadovė mokytoja Jurgita Tekunova tariasi su mokytojais ir mokinių tėvais.

Antanida Likšienė

 

Blog Attachment
Atgal