gim_virselis1

Gimnazijoje lankėsi garbūs svečiai

2023-01-20

Vasario 15 dieną, vykdami į Daugiakultūrio centro oficialaus atidarymo iškilmes Kėdainiuose, Šėtos gimnazijoje apsilankė garbingi svečiai: Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės patarėjai dr. Gabrielė Žaidytė ir Darius Žeruolis, Vyriausybės kanceliarijos Viešojo valdymo grupės patarėja Diana Varnaitė.
Svečiai domėjosi istorinės atminties išsaugojimu, Dievo Tarnaitės Adelės Dirsytės atminimo puoselėjimu. Aplankėme Adelės Dirsytės tikybos kabinetą, supažindinome su gimnazijos muziejumi, gimnazijos erdvėmis, kuriose užfiksuota mūsų krašto praeitis ir dabartis.
Muziejaus Lankytojų knygoje svečiai parašė:
„Nuoširdžiai dėkojame už maloniai mums parodytą Adelei Dirsytei skirtą ekspoziciją ir pokalbį apie Šėtą, jos gimnazijos istoriją. Pažadu užsukti dažniau!“.
Ministrės Pirmininkės patarėjas D. Žeruolis.
Vyriausybės kanceliarijos Viešojo valdymo grupės patarėja Diana Varnaitė
„Dėkojame už šilumą ir jautrumą, ir nuoširdų rūpestį svarbiais mūsų istorijos puslapiais“.
Ministrės Pirmininkės patarėja Dr.Gabrielė Žaidytė.
Džiaugėmės matydami, kad svečiams įdomu lankytis mūsų gimnazijoje!

Antanida Likšienė

Vaidos Rastauskaitės nuotraukose viešnagės akimirkos prie mums visiems brangių atminimo ženklų.

Bendrinti: