Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GIMNAZIJOJE VEIKLĄ PRADĖJO NAUJAS PROJEKTAS!

2019-10-15

Gimnazijos aktų salėje, kurioje yra nuostabūs veidrodžiai, kiekvieną antradienį 15 valandą sportuoja mokytojai ir pageidaujantys šėtiškiai. Vyksta Kėdainių rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos finansuojamas Šėtos gimnazijos projektas „Sveikas mokytojas – laimingas mokinys“. Dalyviai jau susipažino su Pilateso metodu, padedančiu pagerinti laikyseną, išvengti nugaros skausmų, ir jau sėkmingai sportuoja. Projektas vyks spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais, numatyta 10 užsiėmimų. Treniruotes veda kvalifikuota trenerė, Pilateso ir sąmoningo judesio centro direktorė Simona Skorupskienė.

Sportuoti visada malonu ir niekada nevėlu pradėti.

Paskubėk pradėti, nes dar yra vietų.

Antanida Likšienė

 

 

Atgal