Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GIMNAZIJOJE VYKSTA PROJEKTAS „PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“

370310381_880690840301707_2588413726115661683_n

2023-11-06

Jau antrus metus mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvauja Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamame projekte “Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo”. Organizatoriams jo idėja kilo svarstant vaikų fizinio aktyvumo problematiką, bendrąją mokinių sveikatos būklę bei smagaus laisvalaikio vaikams mokykloje alternatyvas. Veiklos startavo nuo lapkričio 6 d. Visą mėnesį ketvirtokai stebės vaizdo įrašo pamokas ir, padedami mokytojų Aleksandro ir Zinaidos, mokysis futbolo kamuolio valdymo paslapčių, sveikos gyvensenos įgūdžių, kels sau iššūkius ir bandys juos įveikti, smagiai  leis laiką su bendraamžiais.

Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už dovanotą sporto inventorių: 2 futbolo kamuolius, 4 bokštelius, 10 žymeklių, 4 skiriamąsias liemenes. O aktyviausiai dalyvaujantys mokiniai bus apdovanoti gertuvėmis ir sportiniais maišeliais.

Šio projekto akimirkas kiekvienas gali matyti facebook puslapyje „Futbolas Visiems“.

 

Neformaliojo švietimo būrelio “Sportuokžjame kartu” vadovė Zinaida Kleivienė

 

Blog Attachment
Atgal