gim_virselis1

„GIMNAZIJOS GARBĖ 2017“

Gegužės 30-ąją Šėtos gimnazijoje vyko tradicinis mokyklos renginys – „Gimnazijos Garbė 2017“, kuriame buvo apdovanoti gabiausi, sportiškiausi ir geriausiai besimokantys Gimnazijos mokiniai. Į šį renginį susirinko 1-IV klasių mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir Šėtos miestelio bendruomenė. Šventės dalyvius sveikino Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys, kraštietis Rimantas Diliūnas, Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius, Šėtos seniūnijos seniūnė Danutė Mykolaitienė, ir pavaduotoja ugdymui Neringa Širkienė.

Už puikų mokymąsi buvo apdovanota 15 Gimnazijos mokinių bei jų tėvelių. ,,Obuolio nominacija 2017“ už puikų mokymąsi, iniciatyvumą ir veiklą gimnazistų taryboje atiteko IIb klasės mokinei Viktorijai Kulytei. Už akademinius pasiekimus, dalyvavimą olimpiadose bei konkursuose diplomai buvo įteikti gabiems mokiniams: Edvinui Dambrauskui (8 kl.), kuris laimėjo I vietą informacinių technologijų olimpiadoje, Dariui Zavackui (IV kl.) – užėmė II vietą rajono technologijų olimpiadoje, Ainai Tkačenko (4 kl.), užėmusiai I vietą tikybos viktorinoje „Irkis į gilumą“, Jorei Samuolytei (Ia kl.) – už dalyvavimą rajono chemijos konkurse ir parodytus gerus rezultatus‘. Buvo pagerbti ir kiti gabūs mokiniai. Už tarptautinius, šalies, zoninius ir tarpzoninius sportinius pasiekimus bei laimėjimus apdovanoti net 43 gimnazijos mokiniai. Krepšinio varžybose išsiskyrė du gimnazijos dešimtokai – Rytis Paunksnis ir Saimonas Rauba. Už laimėjimus kvadrato varžybose apdovanota gausi komanda. Puikius lengvosios atletikos pasiekimus parodė Dovilė Kartanaitė, Irma Bilevičiūtė ir Martyna Paulauskaitė. Viktorija Ulickaitė ir Karolis Ulickas buvo apdovanoti už puikų pasirodymą štangos stūmimo varžybose. Ir žinoma – Aleksandro Janovskio treniruojama mergaičių futbolo komanda, kuri parodė stiprią valią ir puikius pasiekimus. ,,Obuolio nominacija 2017“ atiteko lengvosios atletikos komandos kapitonei Dovilei Kartanaitei (IV kl.) ir mergaičių futbolo komandos kapitonei Redai Gulbinaitei (7 kl.).

Buvo pagerbti ir mokytojai, ruošę mokinius rajono, respublikos bei tarpautiniams konkursams, olimpiadoms ir sporto varžyboms: Lina Vaicekauskaitė, Virginijus Baltrūnas, Giedrė Motiejūnienė, Gintarė Boreišienė, Vida Petrosevičienė, Neringa Širkienė, Irma Krivickienė – apdovanoti padėkomis bei knygomis. Įteiktos „Obuolio nominacijos 2017“ trims Gimnazijos mokytojams. Pirmoji „ Obuolio nominacija 2017“ atiteko informacinių technologijų mokytojai metodininkei Vijolei Glebauskienei už Edvino Dambrausko paruošimą informacinių technologijų olimpiadai (I vieta) ir internetinių svetainių kūrimo konkursui (I vieta). Apdovanotas ir praėjusių mokslo metų „Metų šmaikštuolis“, kūno kultūros mokytojas metodininkas Vladas Kiaulakis, rengęs mokinius tarptautinėms, šalies bei rajono sporto varžyboms. Taip pat ir futbolo būrelio vadovas Aleksandras Janovskis, paruošęs mergaičių futbolo komandą.

Puikų koncertą surengė Gimnazijos mokiniai, vadovaujami neformaliojo švieitimo organizatorės Gintarės Boreišienės, choreografijos mokytojos Rasos Pakienienės, pradinių klasių mokytojos Ritos Pupkuvienės, muzikos mokytojų – Živilės Būdienės ir Arūno Kotinsko.

 

IIb klasės mokinė Viktorija Kulytė

 

 

Bendrinti: