Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GIMNAZIJOS GARBĖ 2018!

Šiandien Šėtos gimnazijoje vyko renginys – Gimnazijos garbė 2018! Buvo pareikštos padėkos ir apdovanoti mokiniai už puikų gimnazijos lankymą bei puikų mokymąsi 2017–2018 m. m.; akademinius pasiekimus olimpiadose bei konkursuose; už šalies, zoninius ir tarpzoninius sportinius pasiekimus; už savanorystę ir iniciatyvumą.
Pareikštos padėkos ir apdovanoti padėkos raštais mokytojai, ruošę mokinius rajono, zoninių, respublikos bei tarptautiniams konkursams, olimpiadoms bei sporto varžyboms. Buvo apdovanoti „Gimnazijos garbė 2018“ obuolio nominantai.

Didžiuojamės visais Šėtos gimnazijos mokiniais ir jų pasiekimais!

 

Blog Attachment
Atgal