Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GIMNAZIJOS MOKINIŲ SAVIVALDOS KLUBO „VEIKIME IR SPRĘSKIME KARTU“ DISKUSIJA

Balandžio 27 dieną buvo organizuojama antroji mokinių savivaldos klubo, administracijos ir mokytojų diskusija „KAS LEMIA SĖKMĘ PATIRIANTĮ MOKYMĄSI?“. Diskusijos tikslas – aptarti neformalųjį ugdymą Gimnazijoje, išsiaiškinti mokinių, poreikius bei lūkesčius ir apsvarstyti galimybės juos įgyvendinti. Mokiniai buvo skatinami išsakyti savo nuomonę apie Gimnazijoje organizuojamas netradicinio ugdymo dienas, būrelius, akcijas ir teikti siūlymus. Gimnazijos mokinių savivaldos klubui buvo pasiūlyta imtis iniciatyvos ir organizuoti diskusijas jiems aktualiais klausimais patiems.

 

Anglų kalbos vyr. mokytoja Jurgita Puskepalytė

DSC_1442

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal