Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GIMNAZIJOS MOKINIŲ TARYBOS PIRMININKO RINKIMAI

IMG_4354

Lapkričio 26 dieną vyko debatai tarp gimnazisčių, kandidatuojančių į Gimnazijos mokinių tarybos pirmininkus. Simona, Laurinta ir Goda diskutavo įvairiais klausimais, dalijosi savo mintis, pristatė savo tikslus ir lūkesčius.

Po balsavimo, kuriame dalyvavo I–IV gimnazinių klasių mokiniai, nedideliu balsų skirtumu pirmininke išrinkta Goda Kiaunytė. Sveikiname Godą ir linkime įgyvendinti mokinių svajones, tegul naujos idėjos praturtina Gimnazijos mokinių veiką.

 

Vaida Klevinienė, Mokinių tarybos koordinatorė

 

Blog Attachment
Atgal