gim_virselis1

Gimnazijos valgyklos el. MENIU

Sveiki, Mielieji,

Mūsų patogumui nuo rytojaus startuoja eksperimentinis Gimnazijos valgyklos elektroninis meniu. Jo tikslas – sudaryti galimybę Gimnazijos virtuvei efektyviau patenkinti visų norinčiųjų pavalgyti Gimnazijos valgykloje poreikius. Jis veikia taip: tik registruoti Office 365 platformoje Gimnazijos bendruomenės nariai, paspaudę atsiųstą nuorodą (arba nuskenavę QR kodą), galės pasirinkti norimus rytojaus patiekalus. Pasirinkti patiekalus kasdien bus galima tik vieną kartą iki 12.30 val. Toks norinčių pavalgyti Gimnazijos valgykloje poreikių registravimas turėtų leisti visiems arba daugumai gauti užsisakytus patiekalus. Be to, tai sumažintų maisto atliekų susidarymą – švaistymą. Pažymėtina, kad kilus ginčui dėl užsakymo tikslumo, visada bus galima patikrinti užsakymą pagal vardą ir pavardę.

 

Dėkui Jums už aktyvumą ir šios iniciatyvos palaikymą mūsų visų labui.

Neskubėkite kritikuoti ir būkite atlaidūs klaidoms, nes el. meniu dar tik mokosi 🙂

Sėkmės pildant savo pirmąjį užsakymą!

 

Jei kyla problemų dėl meniu pildymo, prašome siųsti klausimą ar problemą el. p.: Vladimiras.Chomenko@setosgimnazija.lt

Gimnazijos administracija

Bendrinti: