Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GIMNAZISTAI SUDALYVAVO TARPRAJONINĖJE INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOJE

Balandžio 3 d. 6-IV klasių mokiniai galėjo išbandyti jėgas antrus metus vykstančioje Kėdainių rajono informacinių technologijų mokytojų metodinės grupės organizuojamoje tarprajoninėje informacinių technologijų olimpiadoje. Joje gali dalyvauti Kėdainių ir aplinkinių rajonų – Jonavos, Ukmergės, Raseinių ir kt. rajonų mokiniai. Užduotys atsiunčiamos užsiregistravusiems mokiniams prieš pat olimpiadą, o jas atlikus, reikia nevėluojant išsiųsti organizatoriams. Mokiniai pagal klasių koncentrus gavo po 2-3 skirtingas užduotis, kurias turėjo atlikti per 1,5 valandos. Mokinių teigimu užduotys nebuvo labai sudėtingos, tačiau joms atlikti per 1,5 valandos reikia greitos orientacijos ir pakankami gerų informacinių technologijų įgūdžių, loginio mąstymo. Rezultatų turėtume sulaukti kitą savaitę.

 

Informacinių technologijų mokytoja Vijolė Glebauskienė

Atgal