Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GIMTOSIOS KALBOS VERSMĖS

Kovo 13 dieną I – III klasių mokiniams buvo galima pasitikrinti lietuvių kalbos ir literatūros žinias viktorinoje ,,Iš gimtosios kalbos versmės…” Dalyvavo 4 komandos: I, IIa, IIb ir III kl. gabiausi mokiniai. Reikėjo prisiminti lietuvių kalbos tarmes, bendrinės kalbos raidą, rašto istoriją, atpažinti kūrinius ir jų autorius, įrašyti praleistas raides ar galūnes, sudėti skyrybos ženklus. Geriausiai sekėsi II a ir II b kl. mokinėms, jos ir tapo nugalėtojomis – jų žinios įvertintos dešimtukais.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja R. Šidlauskienė

Atgal