gim_virselis1

GINTI, SAUGOTI, PADĖTI

Spalio 14 d. Ia ir Ib klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kėdainių policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis. Mokiniai buvo supažindinti su policijos pareigūno profesija, sužinojo, kur galima mokytis, kokius reikalavimus turi atitikti asmuo, norintis tapti policijos pareigūnu. Mokiniai diskutavo su pareigūnėmis, domėjosi, kokius baigiamuosius egzaminus reikia laikyti. Mergaitėms buvo įdomu sužinoti, ar sunku išlaikyti fizinio pasirengimo normatyvus.

Mokiniams pareigūnės pasakojo apie atliekamą prevencinį darbą su bendruomene, priminė apie mokinio pareigą tinkamai elgtis ugdymo įstaigoje bei administracinę atsakomybę už padarytus netinkamus poelgius.

Pareigūnės akcentavo, kad pagrindinis policijos pareigūno darbo principas yra Ginti, Saugoti, Padėti.

 

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė


dsc00825 dsc00830 dsc00831 dsc00835

 

Bendrinti: