Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GINTI – SAUGOTI – PADĖTI

Rugsėjo 28 d. mūsų gimnazijos 4 – ų klasių mokiniai lankėsi Kėdainių r. Policijos komisariate, kur vyko Atvirų durų diena. Šio renginio tikslas – supažindinti mokinius su policijos poskyrių veikla, policininko profesija.

Jaunieji policijos rėmėjai pakvietė į keturias stoteles. Mokiniai stebėjo kriminalinės paieškos darbuotojo demonstruojamą pirštų antspaudų nuėmimo technologiją. Susipažino su naudojamais ginklais, kelių patrulių mašinos galimybėmis. Daugeliui pavyko laimėti prizus (liemenes, rašiklius) viktorinoje apie saugų eismą. Bene didžiausio vaikų dėmesio sulaukė kinologo ir jo augintinių Vario, Lucu ir Hario pasirodymas.

Renginio pabaigoje pareigūnės visus pavaišino skania kareiviška koše.

 

Ketvirtokų mokytojos Rita ir Lina

 

20160928_100540-2

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal