gim_virselis1

GRAND FESTIVAL 2019

Norime pasidžiaugti ir pasigirti Šėtos gimnazijos dueto Rositos Deikutės ir Rūtos Jacinaitės laimėjimu, kurį parsivežė iš Italijos. Birželio 20-liepis 1 d. Merginos, Rūta ir Rosita (mokytoja Daiva Makutienė) dalyvavo V tarptautiniame įvairaus žanro konkurse GRAND FESTIVAL 2019, kuris vyko Italijoje, Pesaro mieste. Konkurse dalyvavo virš 200 dalyvių  vokalinių kolektyvų, solistų, 700 dalyvių choriografijos nominacijoje iš Italijos, Moldavijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Šėtos gimnazijos duetas grįžo namo su II vietos laureatų diplomu ir medaliais.

Be konkurso merginos su Kėdainių delegacija (kartu į konkursą vyko Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras PERLIUKAI, kuriems taip pat vadovauja Daiva Makutienė) dar aplankė miestus San Mariną, Gradarą, Veroną.

Už šia kelionę dėkojame rėmėjams Kėdainių rajono savivaldybei, AB Lifosai ir gerbiamam Samuoliui

 

Bendrinti: