Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GRAŽIAUSIO KNYGOS SKIRTUKO KONKURSAS

Kad neužmirštume, kur skaitėme vakar, ir žinotume, kur skaitysime šiandien, reikalingas knygos skirtukas. Todėl vasario mėnesį bibliotekoje paskelbėme gražiausio knygos skirtuko konkursą. Dalyvavo 1-I gimnazijos klasių mokiniai. Kūrybinis darbas vyko klasėse, namuose, skaitykloje. Skirtukai buvo karpomi, lankstomi, spalvinami, klijuojami ir siuvinėjami, panaudota net dekupažo technika. Pagaminti ir pateikti 86 skirtukai, kurie papuošė biblioteką ir priviliojo daug smalsuolių, norinčių rinkti labiausiai patikusius ir už juos balsuoti.

Dėkojame aktyviausiems konkurso dalyviams – pradinukams ir jų mokytojoms. Skelbiame gražiausių skirtukų autorius:

Skirmantė Masionytė, 8a kl.;

Viltė Strazdaitė, 2 kl.;

Gaivilė Bikelytė, 3b kl.;

Luknė Nausėdaitė, 3b kl.;

Vesta Grinytė, 7 kl.;

Meida Pagrandytė, 3a kl.;

Dominyka Ragaišytė, 3b kl.;

Vestina Mikuckaitė, 5 kl.;

Goda Bučytė, 3b kl.;

Gustė Strazdaitė, 2 kl.

Bibliotekos vedėja Vida Barauskienė

DSC_0965
DSC_0963
IMG_1802

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal