Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

GRUODŽIO MĖNESIO PREVENCINĖS PROGRAMOS 5-8 KLASĖMS VEIKLA

Vykdant prevencinę programą 5 – 8 klasių mokiniams gruodžio mėnesį mokiniams buvo organizuojamos paskaitos tema: ,,Vaiko saugumas internete“. Veiklos tikslas – atkreipti vaikų  dėmesį į saugumo problemas internete ir jų sprendimo būdus.

Užsiėmimų metu mokiniai buvo supažindinti su asmens tapatybės vagystės, elektroninių patyčių, įsilaužimo, romantinių santykių-viliojimo internetu ir kitais pavojais, kokios gali būti pasekmės ir ką daryti atsitikus tokioms situacijoms. Mokiniams buvo demonstruojami ir aptariami mokomieji filmai: ,,Papildymas“, ,,Justas“, ,,Žvaigždė“. Mokiniai praktines užduotis atliko viktorinoje „Kurkime saugų bendravimą internete“ pateiktose situacijose. Diskutuodami mokiniai ieškojo sprendimo, kaip internete elgtis saugiai.

 

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

Psichologė Austėja Kaubrytė


??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

 

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal