HALLOWEEN’O DISKOTEKA

Spalio 27 diena Gimnazijoje – diena be uniformų bei paskutinė diena prieš rudens atostogas. Todėl tą dieną Gimnazistų klubas suorganizavo diskoteką 7–IV klasių mokiniams Halloween‘o tematika. Vakare mokiniai rinkosi ne tik pašokti, bet ir gerai praleisti laiką su kitai mokiniais bei draugais. Tiek mokiniai, tiek mokytojai vakare pasipuošė įvairiais kostiumais, kurie atitiko Halloween‘o šventės dvasią. Diskoteką vedė du mūsų Gimnazijos mokiniai Edvinas Dambrauskas ir Ugnė Raževičiūtė. Taip pat buvo renkama gausiausiais diskotekoje dalyvavusi klasė. Saldųjį prizą laimėjo pirmoji gimnazijinė klasė, o prizas bus padovanotas po atostogų klasės valandėlės metu. Sveikiname I klasę ir tikime, kad tai tik pradžia, ir kitoje diskotekoje bus dar daugiau mokinių. Norime padėkoti mamoms- savanorėms, Ernestai Pečiulienei ir Daivai Grigaravičienei, už nuostabiai praleistą laiką drauge ir geras emocijas.

Ši teminė diskoteka buvo įžanga į turiningas rudens atostogas, nes kaip sakoma, kaip pradėsi atostogas, taip jos ir pasibaigs. Todėl Gimnazistų klubo nariai linki visiems šiltų, turiningų, aktyvių ir įdomių atostogų ir grįžti į Gimnaziją pailsėjus bei pasisėmus naujų idėjų bei minčių.

Gimnazistų klubo pirmininkė Jorė Samuolytė