Helovino fiesta

2022-11-03

Helovino fiesta – taip norisi apibūdinti savaitę Gimnazijoje, prieš rudens atostogas. Gimnazijos mokinių tarybos iniciatyva, 1–4 kl. mokiniai dalyvavo šiurpaus plakato ,,Helovinas“ kūrime, 5–6 kl. mokiniai – kvadrato varžybose ,,Moliūgai valdo“, I–IV kl. mokiniai savo jėgas išbandė krepšinio ,,Vorai prieš Šmėklas“ varžybose, o 7–IV kl. mokiniai, pasipuošę „helovinišku makiažu“ ir spalvingais bei šiurpiais kostiumais, penktadienio vakarą dalyvavo diskotekoje.
Visą savaitę Gimnazistų tarybos nariai, pasitelkę į pagalbą savo draugus, kūrė šiai spalvingai, bet šiurpiai šventei, būdingas dekoracijas, rengė padėkas, diplomus ir prizus renginių dalyviams bei varžybų nugalėtojams, prizus – įspūdingiausių kostiumų autoriams.
Savaitė įsimintina visiems, nes netrūko geros nuotaikos, linksmų užduočių, šokių, žaidimų bei jaunatviško šėlsmo.

Vaidutė Kleivienė, Gimnazistų tarybos kuratorė, neformaliojo švietimo organizatorė