Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

I KLASĖS MOKINIŲ IŠVYKA Į KĖDAINIŲ PROFESINIO RENGIMO CENTRĄ

Balandžio 19 dieną Šėtos gimnazijos I klasės mokiniai vyko į Kėdainių profesinio rengimo centrą. Šios išvykos tikslas – susipažinti su profesinio mokymo programomis. Mokiniai noriai ,,pasimatavo“ padavėjo ir barmeno profesiją pramonės ir paslaugų skyriuje Kėdainiuose, automobilių mechaniko profesiją transporto ir verslo skyriuje Lančiūnavoje. Jie turėjo galimybę apžiūrėti mokymuisi skirtas patalpas, susipažinti su programomis, pabendrauti su specialybės mokytojais, ruošiančiais tų profesijų specialistus. Net kelis kartus mokiniai iš profesijos mokytojų išgirdo, kad reikia žinių ir nuolatinio darbo, būtina gerai mokėti, kad būtum geras specialistas. Šie posakiai patvirtino, kad mokytis reikia visur.

Labiausiai mokiniams patiko tai, kad visi galėjo pasidaryti ir paragauti trispalvių kokteilių ,,Lietuva“, o Lančiūnavos skyriuje – kartu su instruktoriumi pavairuoti mokomąjį lengvąjį automobilį.

Išvyka į Kėdainių PRC mokiniams buvo ir įdomi, ir naudinga.

 

I klasės vadovė Vaida Kleivienė

 

Blog Attachment
Atgal