gim_virselis1

I laipsnio diplomas ir vėl popchoro ,,OBUOLIUKAI“ rankose

2023-04-03

I laipsnio diplomas ir vėl popchoro ,,OBUOLIUKAI“ rankose

Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,OBUOLIUKAI“ (vadovė Daiva Makutienė) balandžio 1-ąją, Melagių dieną, praleido ne noru ką nors apgauti, kaip tai daroma šią dieną, bet… su muzika. Linksmai ir nuostabių vaikų apsupti dalyvavo konkurse Marijampolėje jubiliejiniame festivalyje „Kotita ir draugai“. Kiek daug gražiausių emocijų mūsų širdelėse. Ačiū mieliausiai Rasai Burinskienei ir visai komandai už tokią nerealią muzikos šventę, už šiltą priėmimą, už gausias dovanas, už puikią sceną ir nepakartojamą įgarsinimą – mes jus mylime, sveikiname dar kartą Kotitą su 20-uoju gimtadieniu ir linkime gyvuoti dar daug daug metų!!!
Na, o didžiausią ačiū tariu savo vaikų popchoro ,,OBUOLIUKAI“ dalyviams už gražų koncertinį pasirodymą ir I laipsnio diplomą.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

    

Bendrinti: