gim_virselis1

Ia ir Ib kl. mokinių mokomoji – pažintinė ekskursija į Vilnių

2022-04-12
 
Balandžio 8 d. Ia ir Ib klasių mokiniai, vyko pagal kultūrinę edukacinę programą į orientacinę ekskursiją „Vilniaus sekliai“. Komandinių užduočių pagalba mokiniai buvo įtraukti į gyvą Vilniaus senamiesčio tyrinėjimą, į edukacines, temines užduotis, istorinius pasakojimus, papildomus vizualine medžiaga. Išmoko naudotis senamiesčio žemėlapiu ir be gido ir mokytojų pagalbos, grupelėse aplankyti istorinį Vilniaus senamiestį.
Po šio iššūkio, mokiniai kopė į Gedimino pilies bokštą.
Čia muziejaus gidas supažindino su Gedimino pilies istorijos įdomybėmis, Vilniaus pilių teritorijos raida ir pačios sostinės istorija. Muziejuje esantys eksponatai, interaktyvi ekspozicija bei gido pasakojimas leido „pakeliauti“ laiku – „sudalyvauti“ ir kryžiuočių antpuolyje, ir Baltijos kelio akcijoje. Užlipę į Gedimino pilies bokšto aikštelę sužinojo įvairiausių istorijų apie unikalų Vilniaus senamiestį bei Lietuvos trispalvę, be kurios Gedimino pilies bokšto – neįsivaizduojame!
Po ekskursijų sekė pietūs, ramus poilsis, nuoširdus bendravimas ir linksma, pilna dainų kelionė į namus.
 
Ia ir Ib klasių vadovė Rasa Pakienienė
Bendrinti: