gim_virselis1

IA KLASĖS MOKINIŲ VIEŠNAGĖ KĖDAINIŲ PRC

Balandžio 7 dieną Šėtos gimnazijoje vyko tradicinė profesijų diena. 5-IV klasių mokiniai vykdė įvairias veiklas, susijusias su skirtingomis profesijomis. Ia klasės mokiniai lankėsi Kėdainių PRC. Vilainiuose įsikūrusiame Pramonės ir paslaugų skyriuje vadovaujami profesijos mokytojos Ingridos Šlikienės gamino nealkoholinius sluoksniuotus kokteilius. Labai stengėsi ir džiūgavo, kai kokteilis atrodė gražiai. Vaikinai turėjo galimybę išbandyti padavėjo-barmeno profesiją, nes jiems buvo patikėta pateikti kokteilius į stalą.Lančiūnavoje esančiame transporto ir verslo skyriuje vieni mokiniai gilinosi į automobilio sandaros ypatumus, kiti – bandė įpakuoti dovanas šiek tiek neįprastai – į atliekines medžiagas bei susipažino su logisto – ekspeditoriaus profesija. O labiausiai visiems patiko išbandyti savo jėgas, vairuojant didžiulį traktorių bei važiuojant lengvuoju automobiliu. Kitiems tai buvo pati pirma patirtis, kai jie patys laikė rankose vairą. Gera nuotaika ir noras patirti ką nors nauja lydėjo pirmokus visą išvykos laiką. Patirtis nepraėjo be pamąstymų, nes vienas kitas prasitarė, kad nenorėtų būti barmenu arba kad norėtų vairuoti tokį traktorių ir pan.

 

Ia klasės vadovė Irma Krivickienė

 

Bendrinti: