gim_virselis1

IB KLASĖS MOKINIŲ VIEŠNAGĖ KĖDAINIŲ PRC

Balandžio 7 dieną mūsų gimnazijoje vyko tradicinė Profesijų diena. Šiais metais Ib klasės mokiniai lankėsi Lančiūnavoje esančiame transporto ir verslo skyriuje. Vaikinai gilinosi į automobilio sandaros ypatumus bei variklio tepimo sistemą, merginos–susipažino su logisto – ekspeditoriaus profesija bei praktiškai išmoko originaliai  įpakuoti dovanas, naudojant tarsi jau niekam netinkamas į atliekines medžiagas, tokias kaip sagos, seni laikraščiai ar tualetinio popieriaus ritinėlis. Vilainiuose įsikūrusiame Pramonės ir paslaugų skyriuje merginos susipažino su kirpėjos profesija, mokėsi taisyklingai ir saugiai padaryti šukuoseną, o vaikinai gamino nealkoholinius sluoksniuotus kokteilius ir mokėsi juos pateikti.

Labai patiko visiems ši kelionė. Ne tik teoriškai išgirdo, bet ir praktiškai išbandė profesijas. Keletas išbandė savo svajonių profesiją ir nenusivylė. Tik sustiprino norą jos siekti.

 

Ib klasės vadovė Elona Nagevičienė

DSC_1127 DSC_1136 DSC_1139 DSC_1142 DSC_1149 DSC_1156 DSC_1181 DSC_1189 DSC_1202

Bendrinti: