gim_virselis1

Įdomiausios perskaitytos knygos pristatymas

Gera knyga – tarsi pokalbis su protingu žmogumi: teikia žinių, moko apibendrinti tikrovę, suprasti gyvenimą.

(A. Tolstojus)

Mokslo metams sparčiai artėjant prie pabaigos, trečiokai klasės draugams pristatė savo mėgstamiausią knygą. Džiaugiuosi, kad pristatymai buvo įdomūs, o Rugilė net apsirengė pagrindine knygos veikėja! Mokiniai, pristatydami knygeles, ne tik supažindino su knygų autoriais, pavadinimais, bet ir charakterizavo kūrinio veikėjus, pasakė pagrindines kūrinio mintis, pristatė, kas knygas iliustravo. Pristatymo pabaigoje įvertino, kokiems klasės draugams jų pristatytos knygos galėtų būti įdomios.

Labai džiaugiuosi, kad per šiuos mokslo metus pagėrėjo vaikų skaitymo įgūdžiai, jie drąsiai, išradingai pristatė savo įdomiausias knygeles, o tai yra labai  svarbu, nes viešas kalbėjimas daug kam yra nelengvas iššūkis.

3 klasės mokytoja Lina

Bendrinti: