Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

ĮDOMIEJI FIZIKOS BANDYMAI

IMG_0018

Birželio 12 d. 8-9 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje fizikos pamokoje „Įdomieji fizikos bandymai“, kuri vyko KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete. Pamokos metu bandymus pademonstravo KTU docentas Virgilijus Minialga bei laborantas Zenonas Šleinius. Kai kurie pademonstruoti bandymai visus  nustebino. Vedantys pamoką pademonstravo elektromagnetizmo bei mechanikos bandymus. Tariame ačiū KTU už galimybę dalyvauti netradicinėje pamokoje ir tikimės, kad galėsime pamatyti ir daugiau bandymų, kurie padės paaiškinti įvairius gamtos reiškinius ir atskleis fizikos paslapties skraistę.

Fizikos mokytojas Vilmantas

 

Blog Attachment
Atgal