gim_virselis1

II KLASĖS MOKINIŲ PAŽINTIS SU UKMERGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA

2021 m. birželio 21 d. II klasės mokiniai lankėsi Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje. Mokiniai susipažino su mokymosi ir profesijų pasirinkimo galimybėmis, apžiūrėjo mokyklos Žaliąją klasę, kitas aplinkas, kurios puikiai pritaikytos mokymuisi, profesiniam tobulėjimui bei poilsiui.

Mūsų mokiniams mokykla pasiūlė ir praktinių veiklų. Mokiniai, pasidalinę į grupes, dalyvavo užsiėmimuose pagal savo pomėgius – vieni turėjo galimybę gauti pirmas pamokas, vairuojant lengvąjį automobilį ir sunkiasvorį vilkiką, kiti išbandė virėjo specialybę bei pagamino puikius naminius makaronus pagal itališką receptą.

Ačiū Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos komandai už šiltą priėmimą ir naudingas pamokas!

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė.

 

 

Bendrinti: