gim_virselis1

II vieta iš konkurso RISING STARS

Daugumai sekmadienis yra poilsio ir ramybės diena,  artimųjų lankymas ir susitikimas su draugais. Nesvarbu, kad mokslo metai jau bėga į pabaigą, tačiau Šėtos gimnazijos antros pradinės klasės mokinė Lėja Maziliauskaitė savo savaitgalius praleidžia su muzika. Šeštadienį mokinė dalyvavo rajoninėje dainų ir šokių šventėje „Sudainuokime Lietuvą“, kuri vyko Kėdainių arenoje, o sekmadienį, birželio 9 d.,  Panevėžyje, kur vyko X tarptautinis muzikos konkursas „RISING STARS 2024″. Konkurse pasirodė virš 300 dalyvių. Lėja Maziliauskaitė, komisijai ištarus II vieta,  džiaugsmingai užlipo į sceną ir priglaudė prie savęs II vietos diplomą, medalį bei taurę. 

Ačiū tau, Lėja, už drąsą, pasitikėjimą, darbą ir norą gyventi Muzikoje. Aš tam, kad tau padėčiau.

Tavo muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Bendrinti: