Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

II vietos Diplomas iš virtualaus tarptautinio konkurso

Obuoliukai[1]

2023-02-03

Sausio 29-31 dienomis Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI dalyvavo virtualiai tarptautiniame muzikos festivalyje-konkurse MUSICALADA FEST, kuris organizuotas Ispanijoje ir nufilmuota kolektyvo daina „Pertraukėlė“ (m ir ž. Ingos Šeduikienės) komisijos įvertinta II vieta. Džiaugiuosi savo kolektyvu, kad galime būti žinoma, matomi ir tokio pobūdžio organizuojamuose konkursuose. Tereikia tik nebijoti jiems pasiruošti. Sveikinu dainorėlius.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Blog Attachment
Atgal