Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

III-ASIS VAIKŲ IR JAUNIMO MUZIKOS FESTIVALIS FORTISSIMO

dav

Gruodžio 1 d. Šėtos gimnazijos merginų vokalinė grupė, su muzikos mokytoja Daiva Makutiene dalyvavo III-iajame vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje FORTISSIMO, kuris vyko Vilniaus „Domus Marija“ viešbučio didžiojoje salėje.

Festivalyje dalyvavo muzikos mylėtojai iš Ignalinos, Kuršėnų, Švenčionių, Kauno, Panevėžio, Vilniaus muzikos mokyklų. Vieni grojo įvairiais muzikos instrumentais, dalis akomponavo solistams, o mūsų gimnazijos merginų vokalinės grupės  puikiai nuskambėjusi daina ALELIUJA suvirpino širdeles visiems.

Skambia giesme pradėtas adventas ir Šv. Kalėdų laukimo metas.

Daiva Makutiene, muzikos mokytoja

 

Blog Attachment
Atgal