Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

III klasės mokinių išvyka į Birštoną

DSC_0181

2022-11-03

 Spalio 25 dieną III klasės mokiniai ir jų klasės vadovė vyko į Birštoną, dalyvavo edukacijoje pagal kultūros paso programą „Edukacija elektromobiliu – Kunigaikščių medžioklės Birštono dvaro takais“. Užsiėmimas truko 1,5 valandos. Jo metu elektromobiliu apvažiavome visą Birštoną, aplankėme žymiausias jo vietas. Programos gidė įdomiai supažindino su Birštono istoriniais faktais, gamtovaizdžiu, papasakojo apie šio krašto išskirtines sveikatinimo sąlygas. Įkopėme į aukščiausią Lietuvos apžvalgos bokštą, iš kurio galėjome pasigėrėti gražiu rudeniu. Laikas prabėgo akimirksniu,  namo grįžome kupini įspūdžių ir sužinoję naujo.

Klasės vadovė Vijolė Glebauskienė

 

Blog Attachment
Atgal