Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

III vieta Liepos rankose

IMG_20220408_143306

2022-04-11

Yra sakoma, nebijok girtis jei tikrai turi ką pagirti. O pagirti ir pasidžiaugti Šėtos gimnazija turi kuom, tai Liepa Germanavičiūte (3 kl. mokine). Liepa, balandžio 9 d. dalyvavo XIV respublikiniame mažos dainos konkurse-festivalyje „DAINOS SŪKURY“, kuris vyko Kuršėnų kultūros centre, Šiaulių sav. ir, tarp gausybės dalyvių buvo pastebėta  komisijos ir, už gražiai, nuoširdžiai, šiltai atliktą dainą „Mano Lietuva“ įvertinta III vietos diplomu. Liepa dalyvavo B amžiaus kategorijoje, kurioje pasirodė net 16 dalyvių iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Kuršėnų, Šilutės ir Kėdainių progimnazijų, gimnazijų bei meno mokyklų.

Džiaugiasi Liepa, tuo pačiu ir aš, jos muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Blog Attachment
Atgal