gim_virselis1

III VIETA TARPTAUTINIAME KONKURSE CHRISTMAS WAVE 2019

Sakoma, kiaulė yra kiaulė… Atsargiai, kad neprikiaulintų. Tačiau prasidėję Kiaulės metai nepakiaulino, o dovanojo džiugią sėkmę Šėtos gimnazijos merginų grupei, kurios vadovė Daiva Makutienė.

Sausio 2–6 dienomis Šėtos gimnazijos merginų grupė dalyvavo tarptautiniame  konkurse CHRISTMAS WAVE 2019, kuris vyko Vokietijoje, Drezdeno mieste. Sėkmingai sudalyvavusios konkurse merginos gimnazijai  parvežė III vietos laureatų diplomą.

Konkurse dalyvavo popchorų kolektyvai, solistai, ansambliai, šokių kolektyvai ir instrumentalistai iš Baltarusijos, Vokietijos, Rusijos, Estijos, Rygos, Lenkijos, Lietuvos. Varžytis tikrai buvo su kuo. Nenumaldomas noras ir siekis įrodyti konkurso žiūrovams, dalyviams, kad Šėtos gimnazijos merginų vokalinė grupė yra viena iš stipresnių, padėjo įveikti baimę, nerimą, drebulį ir sėkmingai atlikti Leonardo Coheno dainą „Aleliuja“. Pirmą kartą stovėti tokioje didelėje scenoje ir dar prieš pilną salę žiūrovų nėra lengva ir paprasta. Tačiau merginos viską padarė, kad per konkurso finalą jų rankose būtų laikoma taurė ir III vietos diplomas.

Keliaudami autobusu į konkursą dalyviai dar turėjo galimybę aplankyti ir susipažinti su Vroclavu, ketvirtuoju pagal dydį Lenkijos miestu, aplankyti jo senamiestį ir ten stovinčią Kalėdų eglutę. Vaikams buvo smalsu surasti ir suskaičiuoti kuo daugiau ten pabirusių nykštukų, kurių Vroclavo mieste yra 180. Visų nesuskaičiavom, bet 50 jų surasti tikrai pavyko.

 

Dar viena pažintis ir ekskursija visų laukė Vokietijoje, Drezdeno mieste. Aplankėme Cvingerio rūmus, Dievo Motinos bažnyčią.

 

Grįžome laimingi, besidžiaugiantys sėkme.

 

 

 

Bendrinti: