gim_virselis1

III vietos Laureatai iš konkurso Jurmaloje

Gegužės 18-19 dienomis Lieliupės (Latvija) koncertų salėje vyko VII tarptautinis vaikų ir jaunimo muzikos konkursas „Tris zvaigznes”. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,Obuoliukai” pirmą kartą debiutavo Jūrmalos didžiojoje scenoje duetu: Lėja ir Lukne. Džiaugiuosi savo kolektyvų pasirodymais, komisijos įvertinimais, gražiais komentarais, kurie buvo pakomentuoti komisijos. Tobulėti dar yra kur, nes šie kolektyvai į didžiąją sceną pakilo tik trečią kartą. Tad pasidžiaukime, kad jie jau geba tai padaryti ir laimėti: vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ – III vieta; o vokalinis duetas Lėja Maziliauskaitė ir Luknė Čėsnaitė – III vieta.

Ačiū konkurso organizatoriams už puikų konkursą, tėveliams – už pagalbą ir entuziazmą, vaikams- už didelį darbą!. Kartu mes galime labai daug .

Po konkurso pasidžiaugėme Jūrmaloje esančiomis pramogomis, pabraidžiojome jūros pakrante, užlipome į apžvalgos bokštą ir aplankėme nuostabiai gražią cerkvę.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Bendrinti: