gim_virselis1

ILGAI LAUKTA GIMNAZISTŲ IŠVYKA

Jau dvejus metus dėl šalį užklupusios pandemijos teko atidėlioti II klasės gimnazistų kelionę, į kurią tradiciškai išvykdavome pavasarį ir rudenį. Suplanuoti ją taip pat sekėsi sunkiai, nes dalis mokinių susirgo arba turėjo izoliuotis, kitų klasių mokinių taip pat negalėjome priimti, kad nesimaišytų vykstančiųjų srautai ir t.t. Tad ir spalio 27-osios, kai turėjome išvykti, laukėme su nerimu…  

Galiausiai viskas sėkmingai pavyko, ir ankstų trečiadienio rytą pajudėjome link Raudondvario, kur dalyvavome natūralių kvepalų gamybos edukacijoje pagal kultūros paso programą. Užsiėmimas visiems labai patiko, kadangi ne tik sužinojome apie kvepalų gamybą, parfumerio profesiją, bet ir turėjome progą pasigaminti išskirtinius kvepalus. Raudondvario pilies aplinka, dar šalnų nepakasti gėlynai taip pat traukė akį savo rudenėjančiu vaizdu. Pakeliui į dažasvydį aplankėme Aleksoto atodangą, funikulierių. Ten savo jėgas išbandė mišrios vaikinų ir merginų komandos, visų nuostabai visgi laimėjo komanda, kurioje merginų buvo daugiau. Kelionės pabaigai pasilikome fotografijų parodą „Sustabdyta jaunystė“ Kauno Laisvės alėjoje bei pasivaikščiojimą pačia alėja.  

Laikas prabėgo akimirksniu, buvo šaltoka, bet namo grįžome kupini įspūdžių ir sužinoję kažką naujo.   

 

Klasės vadovė Vijolė Glebauskienė 

 

Bendrinti: