gim_virselis1

INFORMACIJA APIE PLAUKIMO UŽSIĖMIMUS

„Plaukimas yra ne tik maloni sporto šaka, bet ir būtinas išgyvenimo įgūdis.  O nemokant plaukti net ir buvimas šalia vandens telkinių kelia pavojų gyvybei, apie kurį nesusimąstome. Pasaulio sveikatos organizacija laikosi pozicijos, kad mokytis plaukti reikia pradėti mokykliniame amžiuje. To siekiame ir Lietuvoje“, – sako doc. dr. Ilona Zuozienė, LPF viceprezidentė.

Šito siekia ir Šėtos gimnazijos pradinukai: antros ir trečios klasių mokiniai kiekvieną savaitę sutartomis dienomis vyksta į Vilainių sporto centro baseiną, kur dalyvauja projekte ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ .Vaikai, prižiūrimi šaunių trenerių, mokosi būdų, kaip išsilaikyti ir saugiai elgtis vandenyje, atlieka įvairius pratimus ir, tikim,  tikrai išmoks plaukti.

 2 klasės vadovė Lina Barkauskienė

 

Bendrinti: