INFORMACIJA DĖL ČIKURAKU SPINTELIŲ ARTĖJANT NAUJIEMS MOKSLO METAMS

Gerbiami tėveliai,

Jūsų mokykloje yra įrengtos ČikuRaku daiktų saugojimo spintelės. Kad neužtruktų raktų bei sutarčių pristatymas, pageidaujant naudotis, kviečiame registruotis jau dabar. Jūsų užsakymą paruošime ir pristatysime rugsėjo pirmosiomis dienomis.

Naujiems mokiniams ir visiems pageidaujantiems naudotis spintele registracija vyksta internetu:

www.čikuraku.lt/noriu

Kainas, galiojančias Jūsų mokykloje, galite rasti plakatuose prie spintelių.

Kilus klausimams bet kada galima kreiptis el. paštu pagalba@cikuraku.lt arba telefonu +370 619 188 90 (Dirbame I-V 8-17val.)

Esamiems naudotojams niekas nesikeičia, spintelės lieka tos pačios.

Sąskaitos bus išsiųstos el. paštu bei pateiktos į spinteles.

Jei pageidausite, galėsime persiųsti ir popierinius registravimosi lapus arba elektroninį failą – dėl šio prašome susisiekti, kad sutartume Jums patogiausią variantą.

Kad mokslo metų pradžioje, neužtruktų raktų pristatymas, rekomenduojame moksleiviams registruotis jau dabar.

Dėkojame.

ČikuRaku vadovė Gabrielė Grinbergaitė