INFORMACIJA, SUSIJUSI SU NUOTOLINIU MOKYMU(SI)

Setos gimnazija_KORONA geras

Gerb. Gimnazijos bendruomene,

Nuo kovo 30 d. iki balandžio 13 d. Gimnazijoje yra skelbiamas karantinas, pamokų pradžia 8.00 val.

Visa aktuali informacija, susijusi su nuotoliniu mokymu(si) karantino laikotarpiu, yra talpinama Eduka dienyne. Kviečiame susipažinti.

Administracija

Eduka dienyne rasite:

1. Kėdainių r. Šėtos gimnazijos mokymo(si) nuotoliniu būdu taisykles.
  2. Skaitmeninių technologijų administratorių kontaktus.
  3. Rekomendacijas Mokytojams dėl mokymo nuotoliniu būdu.
  4. Rekomendacijas Tėvams dėl vaiko mokymosi nuotoliniu būdu.
  5. Rekomendacijas vaikams dėl mokymosi nuotoliniu būdu.
  6. Mokytojų užduotis mokiniams.

Informacija apie pagalbą karantino laikotarpiu:

1. Konsutacijos/patarimai/psichologinė pagalba.
  2. Emocinės ir psichologinės pagalbos kontaktai.
  3. Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbto KARANTINO visoje Lietuvos Respublikoje keičiasi pacientų priėmimo tvarka Kėdainių PSPC psichikos sveikatos skyriuje.
  4. Patarimai, kaip būti fiziškai aktyviems saviizoliacijos karantino laikotarpiu.
  5. Tavo saugumo instrukcija (1, 2.).
  6. Kaip saugiai naudotis internetu, siaučiant koronaviruso pandemijai.
  7. Rekomendacijos Kaip kalbėti su vaikais krizės situacijoje ir kaip jiems padėti.
  8. Pirkdami maisto produktus elkitės labai apgalvotai. Kaip elgtis, kad būtumėte saugesni?(1, 2.).

Daugiau informacijos:

• Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m kovo 14 d. nutarimas  Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“.
  • Ką svarbu žinoti mokinių tėvams dėl vaikų mokymosi nuotoliniu būdu?
  • Ministerija primena, kaip mažinti patyčias elektroninėje erdvėje.
Blog Attachment
Atgal