Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

INFORMACIJA TĖVELIAMS

Bruneros2 002

Šėtos gimnazijos valgykloje maitinimo paslaugas teikianti įmonė UAB ,,BRUNEROS“ mokinių tėveliams siūlo galimybę už vaikų perkamą maistą atsiskaityti be grynųjų pinigų. Siūloma įsigyti elektronines apyrankes – e. pinigines, į kurias galima pervesti norimą pinigų sumą. Viena elektroninės apyrankės kaina 3,00 Eur. Su elektronine apyranke mokiniai gali atsiskaityti valgykloje be grynųjų pinigų, o tėveliai turi galimybę matyti vaiko atsiskaitymų informaciją internetu. Mokiniai įsigiję e. apyrankes praėjusiais mokslo metais, gali ir toliau jomis naudotis.

Dėl detalesnės informacijos kviečiame kreiptis į UAB ,,BRUNEROS“ Kėdainių raj. skyriaus direktorę Vitaliją Masevičienę Tel. Nr. 8 699 57583.

 

Ilona Jakienė, vyr. socialinė pedagogė

 

Blog Attachment
Atgal