gim_virselis1

Integruota anglų kalbos ir karjeros ugdymo pamoka „My future job“ 

„Find out what you like doing best, and get someone to pay you for doing it.“ – Katharine Whitehorn 

Vasario 29 d. III klasės mokinai integruotoje anglų kalbos ir karjeros ugdymo pamokoje pristatė savo ateities profesiją „My future job“.  Mokiniai paruošė pristatymus apie tai, kur galima įgyti tam tikrą profesiją, kokios stojimo sąlygos, karjeros galimybės, užmokestis ir pan. Tokiu būdu galėjo dar kartelį pasigilinti ir paanalizuoti, ko jie nori, kokios jų galimybės, o galbūt ir priimti sprendimą išklausius kitų pristatymus. 

Pamokoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos buvusi mokinė Gabrielė Nagevičiutė, kuri mielai pasidalijo savo patirtimi apie studijas, pristatė savo studijuotą sritį, t.y. mados rinkodarą. Gabrielė ne kartą dalyvavo Erasmus mainų programoje, ji pasidalijo savo patirtimi bei nuotykiais užsienyje, įskaitant studijas ir stažuotes Ispanijoje bei Olandijoje. Dalijosi savo įžvalgomis, mainų galimybėmis, atsakė į gimnazistus dominančius klausimus. 

Anglų kalbos vyr. mokytoja Sandra Palekienė 

Bendrinti: