gim_virselis1

Integruota veikla ,,Pažinkime savo kraštą!”

Integruota veikla ,,Pažinkime savo kraštą” organizuota pirmą kartą. Diena prasidėjo stotelėse, kuriose kiekviena klasė paruošė pristatymą apie burtų keliu išsitrauktą kaimą, iš kurio į Šėtos gimnaziją atvažiuoja mokytis mokiniai. Tai Okainių, Juškonių, Lančiūnavos, Kaplių, Bukonių, Pagirių, Beinaičių kaimai. Paruoštos skirtingos užduotys: sukurti apysaką, išspręsti kryžiažodį, rebusą ir brauktažodį, sukurti ketureilį, atlikti testą, suzaisti kahoot. Mokykloje turėjome svečių iš atviros jaunimo erdvės. Tai Dovilė ir Greta. Jos pravedė komandinį darbą lavinančius ir lyderystę ugdančius žaidimus. Po pietų pertraukos klasės paruošė ir bendruomenei pristatė žygio aprašymus bei maršrutus lankytinomis Šėtos vietomis, skirtingomis temomis: religija, švietimas, istorija, įstaigos, žydai Šėtoje, gamtos objektai, nurodydami atstumus, objektų koordinates. Visos klasės buvo apdovanotos sertifikatais už puikiai atliktas užduotis.

Integruotos veiklos metu mokiniai ugdėsi bendradarbiavimo, socialinės emocinės ir sveikos gyvensenos, pilietiškumo bei kūrybiškumo kompetencijas.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Elona Nagevičienė

Bendrinti: