gim_virselis1

Ir vėl diplomai rankose

2023-03-27 

Ir vėl diplomai rankose

Kovo 23-25 dienomis su Šėtos gimnazijos vaikų popchoro ,,OBUOLIUKAI“ dalyviais, 1–4 kl. mokiniais Lėja Maziliauskaite, Vilte Jakavičiūte, Gabija Markauskaite, Juliumi Madecku, Viktorija Kiaunyte ir Deimante Dereškevičiūte išvykome į Krokuvą (Lenkijos respublika), į X tarptautinį muzikos festivalį „Travelling Festival 2023 Krakow“. Puikiai pasirodžius šiam kolektyvui festivalyje, laimėjus Diplomą ir taurę, skubėjome į pažintinę ekskursiją po Krokuvos senamiestį su nuostabia gide Liana. Aplankėme Vavelio pilį, apie kurią gidė papasakojo nuostabią istoriją su drakonu (oi kaip smalsu ir įdomu buvo klausyti jos pasakojimo). Taip pat gerėjomės Krokuvos senamiesčio vaizdais, nuostabia architektūra. Linksmi, laimingi, pilni nuostabių įspūdžių kovo 25 dienos vėlų vakarą grįžome į Lietuvą. Dėkojame Kėdainių kultūros centro vaikų popchoro ,,PERLIUKAI“ ir Vilniaus choro studijos KIVI dalyviams už gražią draugystę visos kelionės metu.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Bendrinti: