gim_virselis1

IŠ AUKŠTAI GERIAU MATYTI

Lietuvos centrinės kredito unijos ir Asociacijos Lietuvos kredito unijos bendruomenių rėmimo programa „Gera kurti kartu“ šiemet parėmė 20 Lietuvos bendruomenių projektų, tarp jų ir Šėtos gimnazijos projektą „Iš aukštai geriau matyti“. Projektą finansavo Kredito unija „Jonavos žemė“ , kurios „Šėtos kasa“ yra aktyvi  šėtiškių pagalbininkė, sprendžiant namų ūkių finansinius klausimus.  
Gimnazijos projektas turėjo konkretų tikslą: papildyti sporto inventorių nauju paklotu, skirtu šuoliams į aukštį kūno kultūros pamokoms, treniruotėms ir varžyboms organizuoti, nes senasis labai jau susidėvėjo ir visuomenės sveikatos specialistai pripažino jį esant nesaugų. Šėtos gimnazijos lengvaatlečiai, vadovaujami mokytojo metodininko Vlado Kiaulakio , yra garsūs ne tik mūsų rajone. Žymiausia mūsų žvaigždė Adrijus Glebauskas , šiuo metu jau VDU pirmo kurso studentas , yra nacionalinės rinktinės narys, įveikiantis 2 m 15 cm aukštį. Kaip tik dabar jis yra treniruočių stovykloje Portugalijoje.
Naujasis paklotas, papuoštas KU „Jonavos žemė“ logotipu,  jau puikuojasi mūsų renovuotoje sporto salėje. O šią savaitę įvykusiose gimnazijos mokinių šuolių į aukštį varžybose sportininkai jį ir išbandė.
Merginų grupėje startavusios sportininkės įveikė kartelę 1m 25 cm aukštyje, nugalėtoja tapo Gabija Kancevičiūtė, prizininkėmis Marija Dzimavičiūtė ir  Arielė Miliauskaitė.
Puikius šuolius demonstravo vaikinai lengvaatlečiai. Merginos jiems negailėjo aplodismentų. Nugalėtojas Tadas Zubrus buvo pasišovęs pagerinti savo asmeninį rekordą, kuris yra 175cm, bet nepasisekė. Prizininkais tapo Dominykas Petrosevičius ir Aurimas Masiokas.
Turėdami tokią puikią Kredito unijos rėmimo dėka gautą dovaną mūsų lengvaatlečiai pasieks gražių sportinių laimėjimų.

Antanida Likšienė,
Šėtos gimnazijos direktorė.

0574 0582 0635

Bendrinti: