gim_virselis1

Iš Kalėdinio konkurso su II vieta

2021-12-13

 

Gruodžio 11 d. Šėtos gimnazijos 3 kl, solistė  Liepa Germanavičiūtė  dalyvavo VIII tarptautiniame muzikos ir šokio festivalyje- konkurse CHRISTMAS STARS 2021, kuris vyko Panevėžyje ir, savo amžiaus kategorijoje iškovojo II vietą.  Konkurse sulaukta dalyvių iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Tauragės, Ukmergės, Panevėžio, Rygos (Latvija), Šalčininkų, Šilutės ir Kėdainių miestų bei rajonų.

Konkurencijos konkursuose niekada nejaučiame, nes ne tam juose dalyvaujame. Dalyvaujame tam, kad tobulėtume, kad pamatytume kitų kolektyvų, solistų  pasirodymus, pasidžiaugtume vieni kitų sėkmėmis ir nesėkmėmis, pasimokytume ir iš kitų konkurentų arba konkurentai mokosi iš mūsų, ir, neslėpsim, labai būna smalsu laukti kompetentingos ir profesionalios  komisijos įvertinimų. Jų laukiame vien tam, kad įsivertintume save. Smagu, kad konkursuose komisijos vertinimai yra balų sistema ir atsitinka taip, kad pirmų, antrų, trečių vietų būna net ne viena.

Tad, labai džiaugiuosi solistės Liepos II vietos laimėjimu. Ji labai stengiasi konkurse išjausti atliekama kūrinį. O tobulėti tikrai dar yra kur, todėl ir stengiamės daug koncertuoti ir dalyvauti konkursuose.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Bendrinti: