Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

IŠ KONKURSO LIEPA GRĮŽO SU III VIETA

16

Šėtos gimnazijos 3 klasės lapkričio 20 d. solistė Liepa Germanavičiūtė dalyvavo IV tarptautiniame vaikų ir jaunimo populiarios vokalinės muzikos konkurse „Maestro ruduo 2021“, kurį organizavo Mykolo Oginskio menų mokykla. Konkurse dalyvavo virš 270 dalyvių iš Kretingos, Plungės, Gargždų, Tauragės, Kelmės, Šiaulių, Skuodo, Priekulės, Klaipėdos, Rokiškio, Alytaus, Kauno, Mažeikių ir Kėdainių. Solo kategorijoje atstovavo 58 solistai.

Lapkričio 23 d. džiaugsmas pasiekė solistės Liepos ir jos muzikos mokytojos Daivos Makutienės širdeles, virtualaus metodinio pasitarimo metu. Komisija tokiu būdu paskelbė visų, dalyvavusių konkurse, rezultatus.

Liepa Germanavičiūtė, pirmą kartą dalyvauja tokio aukšto lygio konkurse solo kategorijoje. Laimėta pelnyta III vieta

 

Blog Attachment
Atgal