gim_virselis1

IŠ KONKURSO SU GERA NUOTAIKA IR ŠYPSENOMIS

Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI ir merginų vokalinė grupė GALIM, kovo 26 d. dalyvavo IV Lietuvos pagrindinių mokyklų, progimnazijų ir gimnazijų mokinių dainos festivalyje -konkurse ,,Dainuoju pavasarį 2019”. Konkurse dalyvavo Kauno, Šiaulių, Tauragės, Radviliškio, Panevėžio ir Kėdainių miesto bei rajonų kolektyvai.

Džiaugiuosi Šėtos gimnazijos kolektyvų pasirodymais. Mokiniai dar neturi didelės sceninės patirties, tačiau šypsena veide, gera nuotaika scenoje ir išraiškingas dainos atlikimas privertė salę stipriai ploti pasirodžiusiems Šėtos gimnazijos kolektyvams.

 Pasikartosiu komisijos nario Egidijaus Kablio žodžiais: visiems galėčiau ir labai noriu įteikti prizines vietas, visi esate žvaigždės ir tuo didžiuokitės, nes jūs jau čia, šiame konkurse. Konkurentai stiprūs ir vienas už kitą geresni.  Konkursas yra konkursas ir čia laimi tas, kas kažkiek buvo stipresnis, originalesnis, spalvingesnis, išraiškingesnis.
Prizinės vietos neiškovojom, bet esame labai laimingi dalyvavę ir taip atstovavę savo nuostabios Šėtos gimnazijos vardu. Ačiū direktoriui Mindaugui Danilevičiui už pasitikėjimą ir palaikymą.

Muzikos mokytoja, kolektyvų vadovė Daiva Makutienė

 

Bendrinti: