gim_virselis1

Iš konkurso su III vieta

2022-05-27

Gegužės 27 d. Šėtos gimnazijos, Kėdainių r. vaikų popchoras OBUOLIUKAI ir solistė Liepa Germanavičiūtė dalyvavo I respublikiniame vaikų muzikos festivalyje-konkurse „Muzikinė dėžutė“, kuris vyko Radviliškio kultūros centre. Konkurse dalyvavo ansambliai, duetai, solistai, popchorai iš Šiaulių, Elektrėnų, Radviliškio, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Kaišiadorių, Klaipėdos, Kelmės, Šilalės ir Kėdainių. Konkurso dalyvius vertino komisijos nariai: Aurelija Stobčiuvienė – Radviliškio muzikos mokyklos direktorė, choro vadovė, Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk – dainininkė, muzikinių televizijos projektų dalyvė, Monika Geštautaitė – valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė . Solistė Liepa Germanavičiūtė džiaugėsi konkurso organizatorių įteikta padėka ir prisiminimo dovanėle, na o vaikų popchoro OBUOLIUKAI dalyviai: Deimantė, Liepa, Kristupas, Radmilė, Rosita, Ieva, Paulina, Viktorija ir Andrėja džiaugėsi III vieta. Kiekvienam dalyviui buvo įteikti rankų darbo muilo suvenyrai.

 

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Bendrinti: