Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Iš konkurso su III vieta

IMG_20220527_161807

2022-05-27

Gegužės 27 d. Šėtos gimnazijos, Kėdainių r. vaikų popchoras OBUOLIUKAI ir solistė Liepa Germanavičiūtė dalyvavo I respublikiniame vaikų muzikos festivalyje-konkurse „Muzikinė dėžutė“, kuris vyko Radviliškio kultūros centre. Konkurse dalyvavo ansambliai, duetai, solistai, popchorai iš Šiaulių, Elektrėnų, Radviliškio, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Kaišiadorių, Klaipėdos, Kelmės, Šilalės ir Kėdainių. Konkurso dalyvius vertino komisijos nariai: Aurelija Stobčiuvienė – Radviliškio muzikos mokyklos direktorė, choro vadovė, Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk – dainininkė, muzikinių televizijos projektų dalyvė, Monika Geštautaitė – valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė . Solistė Liepa Germanavičiūtė džiaugėsi konkurso organizatorių įteikta padėka ir prisiminimo dovanėle, na o vaikų popchoro OBUOLIUKAI dalyviai: Deimantė, Liepa, Kristupas, Radmilė, Rosita, Ieva, Paulina, Viktorija ir Andrėja džiaugėsi III vieta. Kiekvienam dalyviui buvo įteikti rankų darbo muilo suvenyrai.

 

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Blog Attachment
Atgal